Szerinted hányadik helyért harcolhatunk a megye II-ben?

Regisztráltak: 50
Legújabb tag: WilApobom
Facebook
Bajnok az ifi!
Szombaton hazai pályán a nagycsapat mérkőzése előtt a tartalékok játszottak sorsdöntő mérkőzést, amelynek fontosságát az összes játékos átérezte. A mérkőzésen az első gól a félidő hajrájáig váratott magára, ugyanis a 38. percben szereztük meg a vezetést, Burányi Krisztián talált a hálóba. Az első játékrész vége előtt az ellenfél kiegyenlített, sőt a fordulást követően már a vezetést is megszerezték. Az utolsó húsz percben azonban sikeres hajrát vettünk, először Pogány Péter egyenlítette ki az eredményt, majd ezután Kiss Tamás döntötte el a három pont sorsát a javunkra. Ezzel csapatunk három mérkőzéssel a vége előtt már behozhatatlan előnyre tett szert, így megnyertük a bajnokságot! Gratulálunk!

A vereség után 11-et gurítottunk
A tegnapi játéknapon a felnőtt csapat a Nádorvárost fogadta a múlt heti Dózsa ellen elszenvedett vereség után. Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen már a második percben megszereztük a vezetést Juhász Ervin révén. Végig irányítottuk a játékot, amelynek köszönhetően Szabados Ádám ötször talált a hálóba, amivel átvette a bajnokság góllövőlistájának vezető helyért, valamint Klement Tamás tudott még triplázni. Emellett megszerezte élete első gólját Szabó Mihály, de betalált még Kalmár Csaba is, aki múlt héten is eredményes volt. Négy mérkőzéssel a bajnokság vége előtt csapatunk előnye tíz pont, amely azt jelenti, hogyha a jövő héten Bezi otthonából elhozzuk mind a három pontot, akkor már matematikailag is bajnokok vagyunk!

Már nincs veretlen csapat
Szombaton a Dózsához látogattunk, ahol mindkét mérkőzés rangadónak ígérkezett. Az ifi csapat nagyon szép teljesítménnyel győzte le a hazai gárdát. Az első félidőben Hemperger, míg a másodikban Kiss mattolták az ellenfél kapusát. Így az ifinek már csak 2 pontot kell szerezni 4 meccs alatt a bajnoki címhez. A nagyok nem várt meglepetésre elszenvedték idei első vereségüket a bajnokságban, méghozzá 2-5-ös arányban. Már az első félidőben eldőlt a találkozó, hiszen a Dózsa elhúzott 3-0-ra, majd a fordulás után már csak némi kozmetikázás fért bele az eredménybe. Ezzel a vereséggel biztossá vált, hogy jövő héten még nem lesz bajnokavatás hazai pályán, viszont elkönyvelhetjük, hogy a megyében a mi csapatunk kapott ki a legkésőbb a bajnokság során.

Sima kettősgyőzelem!
A 20. fordulóban csapatunkhoz Markotabödöge látogatott. Az ifink sima 8-0-val küldték haza őket, míg a nagyok kissé döcögősen, de egy ötöst vágtak az ellenfél hálójába. Jó hír, hogy 180 percet megúsztunk kapott gól nélkül, míg a tartalékcsapatunk átlépte a 100 gólos rúgott gólhatárt, 104-nél tartunk. A bajnokság szempontjából jövő héten kulcsfontosságú mérkőzést rendeznek, hisz a Győri Dózsához látogatunk 30-án.

Újabb lépés a bajnoki cím felé
A vasárnapi játéknapon Rábacsécsényben mérkőztünk meg, ahol először a tartalékaink javítottak a múlt heti vereség után. Ezúttal 7-2-re nyertek a negyedik helyezett ellen, kihasználva a Dózsa betlijét, így az előnyük megnőtt. A nagyok hamar hátrányba kerültek, ám a második félidőben sikerült a javunkra fordítani az állást az addigi másodikokkal szemben, így ezzel a győzelemmel stabilan őrizzük a vezető helyet a tabellán, amit valószínűleg már nem adunk ki, hisz 13 pontos fórunk van az Abda II-vel szemben. Szombaton fogadjuk Markotabödögét, majd rangadó lesz a Dózsa pályán. HAJRÁ IKRÉNY!

Búcsú a kupától
A hosszas és eredményes menetelés után a mai napon véget ért csapatunk számára az idei kupaszereplés. A megyei első osztályt vezető Győrszemere csapata volt a vendégünk, és esélyeshez méltóan jutott be az elődöntőbe. Ugyan az első félidő első felében Szabados Levente góljával vezetést szereztünk, ezt nem tudtuk sokáig tartani, még akkor sem, ha kapusunk, Lekics József hatalmas bravúrokat mutatott be. A mérkőzés végeredménye 1-5 lett. Folytatás hétvégén Rábacsécsény ellen. Hajrá fiúk!

A nagyok még mindig hibátlanok...
...az ifi viszont hétvégén elveszítette veretlenségét Abda ellen. Félidei 0-2-s állás után 1-3-ra kaptunk ki, a csapatból kiállították Burányi Józsefet, ami még jobban megnehezítette a dolgokat. A nagyok viszont 3-0-ra nyertek, és mivel Rábacsécsény botlott az utolsó Bezi ellen, így az előnyük már 11 pont, ami gyakorlatilag már behozhatatlan, csak matematikai esélyek vannak. Juhász Ervin, Kalmár Csaba és Szabó Dávid voltak a gólszerzők. Szerdán Megyei Kupa negyeddöntő Szemere ellen, aki teheti ne hagyja ki, és legyen ott. Hajrá Ikrény!