Bravúr és szégyen 4 óra alatt
Írta: admin - Dátum: 23/08/2011 01:03
Vasárnap Gönyűre látogatott csapatunk, ezen a hétvégén rendezték ugyanis a megye 2-es bajnokság első fordulóját. Az ifik sokáig csalódottak lehettek, ugyanis úgy nézett ki, hogy 8+1 játékos bevethető, ám a felnőttek közül ketten szerencsére vissza tudtak játszani, a kapus és a jobb bekk, így az ifi csapatból a tervezett kezdőhálóőrnek a mezőnyben kellett helytállnia. A csapat a teljesen ismeretlen felállás ellenére vezetést szerzett az első félidőben, s bár fáradtan, és nehezen, de kivédekeztük a mérkőzést, sőt még egy mindent eldöntő találatot is szerezve lenulláztuk a hazaiakat.

Összeállítás: Molnár Martin - Szabó László, Fülöp Szabolcs, Hunyaddobrai Gábor, Szabó Mihály - Kálmán Márton - Kovács Dávid, Gönczöl Ákos, Varga Tamás - Csöndör Martin, Tüske Bálint
Gólszerzők: Tüske Bálint, Kovács Dávid

Nem úgy a felnőtt mérkőzésen...ott ugyanis a gönyűiek nulláztak le minket. Egy cserejátékossal vágtunk neki a mérkőzésnek, de a játékunk nagyon sok kívánni valót hagyott maga után. Ennek ellenére az első gól csak fél órát követően született, amikor is egy 1-1 elleni párharcban Huszár Dávid szerencsétlen mozdulattal próbált tisztázni, s a labda a kapuban landolt. Az első félidőben már csak egy találat született, ám fordulás után a gönyűi csapat 7 gólt rámolt még be a hálónkba, így csúfos vereséget szenvedtünk az első fordulóban. Szerdán megyei kupamérkőzés a Kajárpéc ellen, fel kell kötnünk azt a bizonyost...

Összeállítás: Molnár Martin - Kalmár Csaba, Huszár Dávid, Horváth Gábor, Szabó Dávid (65' Soós Roland) - Salamon Dániel, Lovász László - Juhász Ervin, Klement Tamás, Szabados Levente - Esztergomi Ákos