Megvan a továbbjutás!
Írta: admin - Dátum: 25/08/2011 02:18
A szerdai napon rendezték a Megyei Magyar Kupa 2. fordulóját, amelyen csapatunk is érdekelt volt, ugyanis Kajárpéc csapatával mérkőzött meg a következő körbe jutásért. Igen küzdelmes és szoros mérkőzésen szereztek vezetést egy szemfüles pontrúgással a vendégek az első félidőben. Az eredmény Juhász Ervin egalizálta a második játékrészben, de a győri csoport tavalyi bajnoka nem adta fel, s ismét megszerezték a vezetést, ám pár perccel később ismét döntetlen 'állt az eredményjelzőn'. Megint Juhász volt eredményes, s a játékunk annyira feljavult, hogy többször is megszerezhettük volna a vezetést. A rendes játékidőben nem született döntés, 2-2 lett a vége, jöhettek a tizenegyesrúgások, ahol 6-5 arányban bizonyultunk jobbnak. A mieink közül Juhász, Esztergomi, Klement, Kalmár, Fülöp és Szabó D. is értékesítette a büntetőt, míg Molnár a vendégek hatodik kísérletét kivédte, így sikerült némileg javítani a hétvégi csúfos vereséget ezzel a továbbjutással.

Összeállítás: Molnár Martin - Szabó László (89' Fülöp Szabolcs), Lovász László (46' Horváth Gábor), Huszár Dávid, Szabó Mihály (46' Bazsó Attila) - Hunyaddobrai Gábor (30' Salamon Dániel), Szabó Dávid - Juhász Ervin, Klement Tamás, Szabados Levente (80' Kalmár Csaba) - Soós Roland (78' Esztergomi Ákos)
Gólszerzők: Juhász Ervin (2)
Tizenegyesek: Juhász Ervin, Esztergomi Ákos, Klement Tamás, Kalmár Csaba, Fülöp Szabolcs, Szabó Dávid