Szerinted hányadik helyért harcolhatunk a megye II-ben?

Regisztráltak: 50
Legújabb tag: WilApobom
Facebook
Hat pont az utolsó előtti fordulóban is
Csapatunk egy hét pihenő után lépett ismét pályára, ezúttal a 12. fordulóban Rábaszentmihályon. A tartalékok eléggé mondhatni szokatlan összeállításban léptek pályára, két játékos a nagycsapatnál játszott. Az erős szélben rendezett mérkőzésen 4-1-re tudtuk megnyerni a mérkőzést, ezzel visszaelőzve a tabellán a Dózsa csapatát úgy, hogy jövőhéten ők a szabadnaposok. A bajnokság góllövőlistájának vezetője, Fazekas Attila ma is mesterhármast ért el. A kezdő: Molnár; Gönczöl, Kalmár, Nagy, Kollár; Varga; Ombódi; Tüske, Sági (Kiss), Pogány; Fazekas. A nagyok is négyet vágtak, ám ők kapott gól nélkül tudták le a mérkőzést, így már 7 pont az előny a tabellán. A Szabados testvérek ismét betaláltak, míg szép gólt szerzett Lőrincz Norbert, és a nagycsapatban bajnoki mérkőzésen bemutatkozó Kovács Dávid is. A kezdő: Lekics; Szabó M. (Soós), Lovász, Huszár, Szabó D.; Lőrincz (Kovács), Salamon (Bazsó); Hemperger, Szabados L., Juhász; Szabados Á.

Rengeteg friss kép
Kis késéssel ugyan, de a mai estén felkerült a két héttel ezelőtti Nádorváros elleni, illetve a múlt heti hazai pályán lejátszott Bezi elleni mérkőzés képekben. Összesen 75 új kép lett feltöltve, a Galériában mindegyiket megtaláljátok.

Gólgazdag győzelmek Bezi ellen
Szombati napon a 10. fordulóban Bezi látogatott el hozzánk, s tartalék csapatunk az elején kicsit bizonytalanul, pontatlanul játszott, ám a végére belelendültünk, így 14-szer zörgettük meg a vendégek hálóját, az eredmény 14-1. Fazekas Attila triplázott, így vezeti a bajnokság góllövőlistáját, betalált még Pogány, Kiss, Ombódi, Bogdán, duplázott Tüske és Varga, valamint hármat gurított Kalmár is. A kezdő: Molnár; Kovács, Kalmár, Varga, Kollár; Kiss, Bogdán, Ombódi, Pogány; Fazekas, Tüske. A nagyok is elérték a tízes álomhatárt, 10-1-re diadalmaskodtunk az utolsó előtti Bezi ellen. A játék a mérkőzés elején szokás szerint felejthető, de az utolsó tíz percben hengereltünk. A csereként beálló Juhász Ervin triplázott, de a góllövők között szerepel két találatával Hemperger, a két Szabados, Soós, Nagy és Lőrincz is. A kezdő: Lekics; Szabó M., Lovász (Bazsó), Szabó D., Nagy; Huszár, Sági (Lőrincz); Hemperger, Soós, Szabados L.; Szabados Á. (Juhász)

Győzelem a villanyfényes meccsen
Csapatunk ma az abdai sportpályán lépett pályára 18 órai kezdettel, viszont a látási viszonyok nem voltak a legjobbak, hiszen a lemenő nap után a sötétséggel, majd később az erős köddel kellett megküzdeni. Erre némi gyógyír volt a világítás. Az első félidőben már 3-0-ra elhúztunk a megyei első osztályban vitézkedő Abda SC ellen, majd 3-3-ra alakult az állás. Az eredmény további alakulása: 4-3; 4-4 majd 5-4, így egy szoros mérkőzésen győztük le a két osztállyal feljebb játszó alakulatot. A kezdő: Lekics; Szabó M. (Bazsó), Lovász (Kalmár), Huszár; Szabó D.; Hemperger (Soós), Salamon, Sági (Fazekas A.), Szabados L., Juhász; Szabados Á. Gólszerzők: Szabados Levente 2x, Salamon, Sági, Szabados Á.

Hat pont - a lényeg
A mai játéknapon a DAC pályán léptünk pályára a Nádorváros ellen. A tartalék csapat nagyon nehezen szerezte meg a vezetést, de a félidőben már kétgólos volt az előny. A második játékrészben aztán eldöntöttük a találkozó sorsát, a vége 6-1 lett a javunkra, bár a játék hagyott némi kívánni valót maga után. Gólok: Fazekas Attila 4, Tüske Bálint, Kiss Tamás. A kezdő: Molnár; Both (Veszelyi; Gönczöl), Bazsó, Huszár, Kollár; Varga, Ombódi (Tüske); Nagy, Kovács (Kiss), Pogány; Fazekas. A felnőtt csapatnak sem a játéka fog megmaradni bennünk, de a győzelem a lényeg, amit most is elértünk. 6-2-re nyertünk, bár nagyon nehezen indult be a szekér a 10 emberrel felálló ellenfél ellen, sőt még ők szerezték meg a vezetést is az első félidőben. Szabados Ádám háromszor talált be, míg öccse, Levente kétszer, valamint egy öngólt is elkönyvelhetünk. A kezdő: Lekics (Molnár); Hemperger (Szabó M.), Lovász, Szabó D., Kalmár; Lőrincz, Salamon; Soós (Sági), Szabados L., Juhász; Szabados Á.

Nádorváros előtt múlt heti képek
Igaz, hogy nemsokára már a DAC pályán fogunk mérkőzni a Nádorváros csapatával, de ne feledjük a múlt hetet sem, hiszen még nem láttátok az akkor készült képeket. Erre most nyílik lehetőség, 39 új fénykép került feltöltésre a Galéria menüpontba. A videóanyag is szép számmal gyűlik, ebből mint már tudhatjátok, az őszi idény utáni szünetben készül egy összefoglaló videó.

Szerdán edzőmeccs
A holnapi napon a győri Nádorváros csapatához látogatunk a DAC műfűre a bajnokság 9. fordulójában, majd jövő héten egy barátságos edzőmérkőzés-felkérést fogadtunk el a megyei első osztályban vitézkedő Abda ellen. Tehát szerdán, 13-án 18 órakor csapatunk az abdai sportpályán lép pályára az Abda első csapata ellen.