Szerinted hányadik helyért harcolhatunk a megye II-ben?

Regisztráltak: 50
Legújabb tag: WilApobom
Facebook
Megálljt parancsolt a Dózsa
A nagyoknál is 2-2-es eredmény született, ami azt jelenti, hogy csapatunk elveszítette a nyerő szériát, ami így is gyönyörűnek mondható. A különbség annyi a tartalék és a nagy meccs között, hogy most mindkétszer vezettünk a találkozón, ám sajnos nem sikerült megtartani az előnyt a kettős emberelőny ellenére sem. Szabó Dávid már a második percben vezetéshez juttatta a mieinket, majd a második félidőben Szabados Ádám is betalált. Az eredmény ellenére továbbra is magabiztosan vezetjük a tabellát 22 ponttal. A kezdő: Lekics; Szabó M. (Soós), Huszár, Szabó D., Kalmár; Hemperger, Salamon; Szabados L. (Sági), Lőrincz, Juhász (Nagy); Szabados Á.

A tartalékoknál először nem nyert csapatunk
A 8. fordulóban a szombati játéknapon a Győri Dózsa látogatott hozzánk. A tartalék mérkőzésen szoros összecsapást láthattak a kilátogató nézők, a győri csapat kétszer vezetett, mind a kétszer fel tudtunk állni a hátrányból, viszont 1-1-nél akár meg is nyerhettük volna a mérkőzést. Góljainkat Pogány Péter illetve Varga Tamás szerezte. Pogány ezzel már 8 gólnál jár, vezeti a házi góllövőlistát és a bajnokság góllövői között is az élmezőnyben található. Csapatunk ezzel a 2-2-es döntetlennel megtartotta veretlenségét a bajnokságban, és jövő héten újabb rangadó vár a tarcsira, hiszen a Nádorváros együtteséhez látogatunk a DAC műfűre. A kezdő: Molnár; Both, Lovász, Varga, Kollár; Gönczöl, Ombódi (Kiss); Bogdán, Kovács, Pogány; Tüske.

16 között a kupában!
Miután továbbjutottunk múlt héten Dunaszeg ellen a megyei kupában, bekerültünk a legjobb 16 megyei csapat közé, ami azt jelenti, hogy a következő körben - amit jövő tavasszal rendeznek - kapott ellenfelünk az alábbi csapatok lehetnek: Lövő, Újkér, Kapuvár, Petőháza, Szany, Kóny, Töltéstava, Bajcs, Táp, Csorna, MTE 1904, Jánossomorja, Győrszemere, Győrzámoly, SVSE. Ha tavasszal legalább 1 mérkőzést megnyerünk, akkor már biztos főtáblások leszünk az országos Magyar Kupában a 2011/12-es szezonban.

Menetel az ikrényi gyorsvonat!
Markotabödögén a felnőtt csapatunk ismét sikert aratott, ebben a bajnokságban immár a hetediket, hét meccsből. Az első félidőben jól játszottunk, ám ez a második félidőben megváltozott, és így egy 6-2-es végeredménnyel kell megelégednünk. Kétszer talált a hálóba Szabados Levente, aki így már 5 gólos, Szabados Ádám, Sági Martin, Lőrincz Norbert és Juhász Ervin is eredményes volt. A tabellát magabiztos előnnyel vezetjük, jövőhéten rangadó a Győri Dózsa csapata ellen! A kezdő: Lekics; Szabó M., Szabó D.(Huszár), Lovász, Kalmár; Lőrincz (Sági), Salamon; Soós (Fazekas), Szabados L., Juhász; Szabados Á.

Hibátlan tartalék
A hetedik fordulóban Markotabödögén léptünk pályára, és a tartalék csapat 11 emberrel, csere nélkül is győzni tudott a zord, szeles időben. Góljainkat Kiss Tomi, Varga Tomi, Tüske Bálint, Kollár Balázs, Nagy Mátyás illetve Gönczöl Ákos szerezték, utóbbi játékosunk duplázott, így a bajnokságban már 6 találatnál jár. A bajnokságot 6 mérkőzésből 6 győzelemmel vezetjük, jövőhéten Ikrényben fogadjuk a Győri Dózsa csapatát, ami a tartalék bajnokság legnagyobb rangadója lesz. A kezdő: Molnár; Bazsó, Varga, Veszelyi, Kollár; Ombódi, Gönczöl; Tüske, Kovács, Nagy; Kiss.

Ismét friss képek a galériában
Pár kép nélküli meccs elteltével a szerdai kupamérkőzésen ismét készültek fotók a találkozó előtt, közben és után. 20 kép lett feltöltve a tárhelyre, ezeket a bal oldali menü Galéria menüpontjában találjátok meg. Valamint még kezdetleges, de mindenképp egy fejlemény, hogy mostantól minél több mozgókép is készül majd a pontrúgásoknál, így remélhetőleg majd az őszi szezon végére gólokkal bővelkedő videó-összeállítást is publikálhatok.

Megállíthatatlanok a kupában is!
Ma rendezték a Megyei Magyar Kupa 2010-es naptári évének utolsó fordulóját, melyben mi is érdekeltek voltunk. A megyei másodosztályban serényen vitézkedő Dunaszeget fogadtuk a nyárias időben, viszont a vendégek megleptek minket egy gyors vezető találattal, ami felébresztett minket, és a félidő végére már 3-1-re fordítottunk. A második játékrészben ismét 4 gól esett, a vége 5-3 a javunkra. Szabados Ádám fantasztikus gólt lőtt, majd megduplázta találatai számát, míg Lovász László megszerezte első gólját ikrényi mezben, valamint Szabó Dávid is gyönyörű gólt szerzett. Rajtuk kívül még Juhász Ervin volt eredményes. A kezdő: Lekics - Kalmár, Huszár, Lovász (Kovács), Szabó (Veszelyi) - Soós, Lőrincz (Bazsó), Salamon (Nagy), Szabados L., Juhász - Szabados Á. (Sági M.)